Iemaksā €25 un saņem 500 bezmaksas griezienus

50 bezmaksas griezieni Book of Dead
*Parastajiem spēlētājiem
*Parastajiem spēlētājiem. Katru piektdienu jūs varat saņemt 50 bezmaksas spins pakalpojumā Book of Dead, iemaksājot €25.

Kā lojāls spēlētājs mēs vēlamies nodrošināt, ka jūs saņemat atlīdzību par jūsu pastāvīgo atbalstu, tāpēc mēs esam priecīgi katru piektdienu piedāvāt īpašu akciju. Iemaksājot €25 vai vairāk, jūs uzreiz saņemsiet 50 bezmaksas griezienus populārajā spēlē Book of Dead.

Lai nepalaistu garām šo fantastisko piedāvājumu, mēs esam izklāstījuši tālāk minētos noteikumus un nosacījumus:

  1. Bezmaksas griezienus var izmantot tikai grāmatā Book of Dead, kas ir aizraujoša spēle ar seno ēģiptiešu tēmām, aizraujošām bonusa funkcijām un daudzām iespējām laimēt.
  2. Bezmaksas griezieni tiks piešķirti automātiski, kad būsiet pieteicies, iemaksājis €25 vai vairāk un atvērsiet spēli Book of Dead. Bezmaksas griezieni parādīsies tikai spēlē Book of Dead, tāpēc pārliecinieties, ka atverat pareizo spēli, lai izmantotu šo akciju.
  3. Bezmaksas griezienus var izmantot tikai vienu reizi, un, lai saņemtu bezmaksas griezienus, jums ir jāiemaksā €25 vai vairāk. Tas nozīmē, ka varat izbaudīt spēli un potenciāli laimēt, netērējot daudz naudas.
  4. Retos gadījumos, kad bezmaksas griezieni netiek piešķirti automātiski pēc koda ievadīšanas, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot LiveChat vai e-pastu uz [email protected]. Mūsu klientu apkalpošanas komanda ar prieku jums palīdzēs un nodrošinās, ka varat izmantot šo akciju.
  5. Jebkuri laimesti, kas iegūti no bezmaksas griezieniem, tiks ieskaitīti jūsu reālajā bilances makā un var tikt izņemti. Tas nozīmē, ka varat izmantot savus laimestus, lai spēlētu citas spēles vai izņemtu tos savā bankas kontā.
  6. Bezmaksas griezienus var pieprasīt katru piektdienu no 02:00 CEST līdz 23:59 CEST. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt vai noņemt bonusus, tāpēc noteikti izmantojiet šo akciju, kamēr tā vēl ir pieejama.

Šie noteikumi un nosacījumi papildina mūsu Lietošanas noteikumus un Bonusa noteikumus un uz tiem attiecas, tāpēc pirms piedalīšanās šajā akcijā noteikti izlasi un saproti šos dokumentus.

Mēs ceram, ka jums patiks šī īpašā akcija un vēlam veiksmi jūsu Book of Dead piedzīvojumos!