MyStake saimnieku turnīri

100% spēles bonuss pamatojoties uz pirmo iemaksu £/$/€20+. Papildus bonusi.

*Tikai jauni lietotāji

Tikai jaunie spēlētāji. 

Piedalieties turnīros, sacentieties ar citiem spēlētājiem, laimējiet bezmaksas griezienus, bezmaksas likmes un īstu naudu. Sekojiet līdzi jaunākajiem turnīriem un saņemiet balvas.

Kā piedalīties?

Lai piedalītos turnīrā, Tev ir jāveic likmes uz turnīru lapā minētajām spēlēm. Par katru likmi $1 = 1 punkts. Jums vajadzētu nokļūt līderu sarakstā, kurā ir spēlētāji ar augstākajiem punktiem. Ja turnīra beigās paliksit līderu sarakstā, saņemsiet dāsnas balvas. Balvas un spēles prasības var atšķirties atkarībā no turnīra, taču galvenā ideja paliek nemainīga: spēlētāji sacenšas savā starpā, un augstāku vietu ieguvušais spēlētājs saņems lielāku atlīdzību.

Atkarībā no turnīra jūs varat saņemt punktus, veicot likmes uz mini spēlēm, sporta totalizatoru, spēļu automātiem vai tiešraides kazino. Precīza spēles prasība tiks iekļauta turnīra aprakstā.

Atlīdzības

Katrā turnīrā balvas veids var atšķirties starp reālu naudu, bezmaksas likmēm un bezmaksas griezieniem.

  • Īsta nauda: Balvas summa, kuru vari saņemt, paliekot turnīra līderu sarakstā. Šim bonusam nav nekādu likmju prasību, tāpēc varat to izmantot, kā vēlaties.
  • Bonusa nauda: Bonusa naudas summa ir atkarīga arī no vietas līderu sarakstā, taču, lai to izņemtu, jums tā būs jāveic no 1 līdz 5 reizēm (atkarībā no turnīra). Turklāt bonusa naudai var būt spēļu ierobežojumi, kurus varat pārbaudīt savā bonusu lapā (Profils > Manas dāvanas > Bonuss).
  • Bezmaksas likmes: Ja saņemat bezmaksas likmes, varat tās izmantot īpašām spēlēm vai sporta totalizatoram. Lai uzzinātu, kuras spēles ir iekļautas jūsu bezmaksas likmē, dodieties uz Profils > Manas dāvanas un noklikšķiniet uz pogas “Spēļu saraksts” blakus akcijai.

Bezmaksas likmi nevar izmantot, kamēr ir aktīvs bonuss. Bezmaksas likme ir jāveic uz ekspress tipa biļeti ar 3 pozīcijām, kur katrai pozīcijai ir jābūt vienādai ar 1.3x vai lielākai.

Apskatiet mūsu turnīru lapu tūlīt!

  • Bezmaksas griezes: Turnīros jūs varat saņemt bezmaksas griezienus, ja iekļūstat līderu sarakstā. Tie tiks pievienoti jūsu kontam, tiklīdz turnīrs būs beidzies. Bezmaksas griezieni ir pieejami tikai dažās spēlēs, un jūs varat pārbaudīt spēļu sarakstu sadaļā Profils > Manas dāvanas > Bezmaksas griezieni > "Spēļu saraksts". Lai tos izmantotu, jums būs jāiet uz slota lapu, un tā tiks automātiski uzsākta. Pēc bezmaksas griezienu izmantošanas laimesta summa tiek pievienota kā īsta nauda, ​​bez jebkādām likmju prasībām.

Svarīgi! Likmes, kas veiktas ar bonusa summu, iegūs uz pusi mazākus punktus (1 $ bonuss = 0.5 punkti)