Noteikumi un nosacījumi

Noteikumi un nosacījumiLaipni lūdzam stabu vietnēs. Šie noteikumi un nosacījumi regulē mūsu vietnes lietošanu, un, piekļūstot mūsu vietnei, jūs piekrītat tos ievērot. Lūdzu, rūpīgi izlasiet šos noteikumus, pirms izmantojat mūsu vietni.

Intelektuālais īpašums

Viss saturs šajā tīmekļa vietnē, ieskaitot, bet ne tikai, grafiku, tekstu, logotipus, attēlus un programmatūru, ir Stake Sites īpašums, un to aizsargā starptautiskie autortiesību likumi. Jūs nedrīkstat pavairot, izplatīt vai modificēt šīs vietnes saturu bez mūsu iepriekšējas rakstiskas piekrišanas. Mēs paturam visas tiesības uz mūsu tīmekļa vietnes materiāliem, un jūs piekrītat tos neizmantot un neizmantot nekādā veidā, kas var kaitēt mums vai mūsu biznesam.

Lietotāja uzvedība

Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat neiesaistīties nevienā no šīm darbībām:

  • Nelegāla, neķītra vai apmelojoša satura publicēšana
  • Uzlaušana vai mēģinājums uzlauzt mūsu vietni
  • Uzdošanās par citu lietotāju vai entītiju
  • Jebkuru likumu vai noteikumu pārkāpšana

Mēs paturam tiesības pārtraukt jūsu piekļuvi mūsu vietnei, ja pārkāpjat šos noteikumus un nosacījumus. Mēs arī paturam tiesības pret jums vērsties tiesā, ja esat iesaistījies jebkādā darbībā, kas kaitē mūsu uzņēmējdarbībai vai reputācijai.

Privātuma politika

Uzņēmumā Stake Sites mēs esam apņēmušies aizsargāt jūsu privātumu. Mēs apkoposim, izmantosim un izpaudīsim jūsu personas informāciju tikai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu Privātuma politikai.

Garantiju

Stake vietnes nodrošina mūsu vietni “kā ir” un “kā pieejama”. Mēs negarantējam, ka mūsu vietne darbosies bez pārtraukumiem, bez kļūdām vai bez vīrusiem. Mēs atsakāmies no visām garantijām, tiešām vai netiešām, tostarp, bet ne tikai, garantijām par piemērotību tirdzniecībai un piemērotību noteiktam mērķim. Mēs nesniedzam nekādus apliecinājumus vai garantijas par mūsu tīmekļa vietnes satura precizitāti, pilnīgumu vai uzticamību vai rezultātiem, ko var iegūt, izmantojot mūsu vietni.

Atbildības ierobežojumi

Stake vietnes neuzņemas atbildību par jebkādiem tiešiem, netiešiem, nejaušiem, īpašiem vai izrietošiem zaudējumiem, kas rodas no mūsu vietnes lietošanas vai saistībā ar to. Tas ietver, bet ne tikai, zaudējumu atlīdzību par peļņas, datu vai citiem nemateriāliem zaudējumiem. Jūs piekrītat atlīdzināt un aizsargāt mūs no jebkādām prasībām, zaudējumiem vai izdevumiem, kas rodas, izmantojot mūsu vietni vai pārkāpjot šos noteikumus un nosacījumus.

Izmaiņas Noteikumos un nosacījumos

Mēs paturam tiesības atjaunināt šos noteikumus un nosacījumus jebkurā laikā bez brīdinājuma. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat ievērot mūsu noteikumu un nosacījumu pašreizējo versiju. Ja mēs veiksim būtiskas izmaiņas šajos noteikumos un nosacījumos, mēs jūs informēsim, ievietojot paziņojumu mūsu vietnē vai nosūtot jums e-pastu.

Reglamentē likums

Šos noteikumus un nosacījumus regulē un interpretē saskaņā ar Amerikas Savienoto Valstu likumiem. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem un nosacījumiem vai ir saistīti ar tiem, tiek risināti saistošā šķīrējtiesā saskaņā ar Amerikas Arbitrāžas asociācijas noteikumiem.

Sazinies ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected]. Mēs darīsim visu iespējamo, lai atbildētu uz jūsu pieprasījumu saprātīgā laika periodā.