Privātuma politika

Privātuma politikaUzņēmumā Stake Sites mēs nopietni uztveram jūsu privātumu un esam apņēmušies aizsargāt jūsu personisko informāciju. Šajā Privātuma politikā ir ietverta svarīga informācija par to, kā mēs apkopojam, izmantojam un izpaužam jūsu personas informāciju.

Informācija, ko iegūstam

Mēs varam apkopot personas informāciju par jums, kad izmantojat mūsu vietni vai pakalpojumus. Šī informācija var ietvert jūsu vārdu, e-pasta adresi, maksājumu informāciju un citu informāciju, ko jūs mums sniedzat. Turklāt mēs varam apkopot informāciju par jūsu ierīci, piemēram, jūsu IP adresi un pārlūkprogrammas veidu.

Mēs varam arī vākt informāciju no citiem avotiem, piemēram, publiski pieejamām datubāzēm, lai papildinātu informāciju, ko ievācam tieši no jums. Šī informācija var ietvert demogrāfisko informāciju, intereses un citu informāciju, kas attiecas uz mūsu produktiem un pakalpojumiem.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju

Mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, lai sniegtu jums savus pakalpojumus un sazinātos ar jums par mūsu produktiem un pakalpojumiem. Tas var ietvert reklāmas materiālu, biļetenu un citas informācijas nosūtīšanu par mūsu produktiem un pakalpojumiem. Mēs varam arī izmantot jūsu informāciju, lai uzlabotu mūsu vietni un pakalpojumus.

Mēs varam izmantot jūsu informāciju, lai personalizētu jūsu pieredzi mūsu vietnē, piemēram, rādot jums mērķtiecīgas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Mēs varam arī izmantot jūsu informāciju, lai veiktu izpēti un analīzi, lai labāk izprastu mūsu klientus un uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus.

Informācija, ar kuru dalāmies

Mēs varam izpaust jūsu personisko informāciju trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, kas mums palīdz sniegt mūsu pakalpojumus. Šo pakalpojumu sniedzēju vidū var būt maksājumu apstrādātāji, mārketinga aģentūras un citi trešo pušu piegādātāji. Mēs varam arī izpaust jūsu informāciju saskaņā ar likumu vai lai aizsargātu mūsu tiesības.

Turklāt mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar mūsu saistītajiem un meitasuzņēmumiem šajā konfidencialitātes politikā aprakstītajiem mērķiem. Mēs varam arī kopīgot jūsu informāciju ar trešo pušu partneriem, lai kopīgiem mārketinga pasākumiem, piemēram, reklamētu jums mūsu produktus un pakalpojumus.

Jūsu izvēles

Jūs jebkurā laikā varat izvēlēties atteikties no mārketinga paziņojumu saņemšanas no mums. Varat arī pieprasīt piekļuvi savai personas informācijai vai tās labošanu, sazinoties ar mums, izmantojot tālāk sniegto informāciju.

Varat arī izvēlēties atspējot sīkfailus savā pārlūkprogrammā, lai gan tas var ierobežot jūsu iespēju izmantot noteiktas mūsu vietnes funkcijas.

Drošība

Mēs veicam saprātīgus pasākumus, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju no nesankcionētas piekļuves un izpaušanas. Mēs izmantojam nozares standarta drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu informāciju, tostarp šifrēšanu, ugunsmūrus un citas drošības tehnoloģijas.

Izmaiņas šajā konfidencialitātes politikā

Mēs varam laiku pa laikam atjaunināt šo Privātuma politiku, reaģējot uz izmaiņām mūsu uzņēmējdarbības praksē vai juridiskajās prasībās. Mēs informēsim jūs par jebkurām izmaiņām, ievietojot mūsu vietnē jauno Privātuma politiku.

Sazinies ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo Privātuma politiku vai mūsu praksi attiecībā uz jūsu personas informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected]. Mēs labprāt atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.